Избранное На главнуюНа главную

НОВОСТИ :: СОБЫТИЯ :: КОММЕНТАРИИ

У КВУ стурбовані бажанням зняти опозиціонера з виборівЧеркаська обласна організація Комітету виборців України висловлює стурбованість спробою зняти з перегонів кандидата від «Батьківщини» у ВО №194 Миколи Булатецького. Про це йдеться в заяві Черкаського обласного осередку КВУ.

Позов кандидата Олексія Арсенюка, депутата Черкаської міської ради від Партії регіонів, прийнятий до розгляду Київським апеляційним адміністративним судом.

«Наскільки нам відомо, позов стосується неподання Булатецьким окремих автобіографічних даних. Нагадаємо, що стаття 61 Закону України «Про вибори народних депутатів України» містить вичерпний перелік підстав скасування реєстрації кандидата. Жодної підстави, викладеної в Законі, у випадку з Булатецьким наразі не існує. Скасування рішення про реєстрацію, прийнятого ЦВК раніше, означатиме повне попрання законності та принципів вільних виборів. Навіть суттєві неточності в автобіографічних даних не можуть бути навіть підставою для відмови в реєстрації», – йдеться в заяві.

procherk.infoГОРОСКОП:
Loading...
РЕКОМЕНДУЕМ САЙТ:


...