Избранное На главнуюНа главную

ЧЕРКАССЫ :: СПОРТ :: НОВОСТИ

«Черкаські Мавпи» підписали гравця збірної Македонії. - Черкассы : Спорт

«Черкаські Мавпи» підписали гравця збірної Македонії«Черкаські Мавпи» підписали контракт з гравцем основи збірної Македонії – Войданом Стояновскі (193 см, 1987 р.н.). Минулого сезону двадцятичотирирічний розігруючий виступав за «Feni Indistrija», у складі якої він став чемпіоном Македонії. В середньому за гру Стояновскі проводив на майданчику трохи більше 25-ти хвилин, за які в середньому набирав 11.2 очки та виконував 2.3 передачі.

07 Июля 2011. Разместил: elitrusikom. Прочитано (18). | Читать дальше...

До Умані завітав професіональний футбол. - Черкассы : Спорт

На стадіоні «Іллічівець-Умань» відбувся перший із двох матчів плей-офф за право наступного сезону виступати в першій лізі чемпіонату України. Стосунки з’ясовували команди, які в другій лізі посіли другі місця в своїх групах – ФК «Суми» та ФК «Полтава».

07 Июля 2011. Разместил: elitrusikom. Прочитано (14). | Читать дальше...

Перемогли дніпряни. - Черкассы : Спорт

Стадіон «Колос» у Шполі став місцем проведення фінального турніру чемпіонату області з футболу серед юнацьких команд (гравці 1993-1995 р. н.).У півфіналах черкаська команда «СДЮСШОР-Ходак» поступилася своїм землякам із «Дніпра-80» - 1:3, а футболісти Тального в серії післяматчевих пенальті обіграли «Іллічівець-Умань» (4:3, основний час – 1:1).

07 Июля 2011. Разместил: elitrusikom. Прочитано (30). | Читать дальше...

«СДЮСШОР-Ходак» – срібний призер першості України. - Черкассы : Спорт

Сімнадцятирічні вихованці тренера Сергія Ковалевича з команди «СДЮСШОР-Ходак» вийшли до фінальної частини першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України в I лізі і завоювали срібні медалі змагань.
Посівши I місце у своїй групі, наші хлопці в стикових поєдинках за вихід до фіналу здолали команду Кіровограда (програвши вдома – 1:2, у Кіровограді вони розгромили суперника – 5:1). Після перемоги над кіровоградськими футболістами тренер команди «СДЮСШОР-Ходак» Сергій Ковалевич виступ своєї команди на цих етапах прокоментував так: – Це справді успіх, який досить важко дався коллектив

07 Июля 2011. Разместил: elitrusikom. Прочитано (28). | Читать дальше...