Избранное На главнуюНа главную

НОВОСТИ :: СОБЫТИЯ :: КОММЕНТАРИИ

Черкаські громадські організації оголошують бойкот владіПро свій вихід з усіх консультативно-дорадчих органів при органах виконавчої влади і припинення інших форм співпраці - до «зміни влади і повернення України на шлях демократичного розвитку й європейської інтеграції» - оголосили керівники громадських організацій Черкащини.

Про це йдеться у відкритій заяві громадських організацій Черкаської області «щодо насильства над учасниками Євромайдану, здійснених українською владою 01.12.2012» за підписом голови Громадської ради при Черкаській ОДА Сергія Гончара. Також заяву підтримали обласні організації КВУ, «Опори», Демальянсу та Національної Спілки журналістів України. Громадські організації Черкаської області приєднуються до Заяв Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, Української Гельсінської спілки з прав людини, Міжнародного фонду “Відродження”, інших громадських та правозахисних організацій України, міжнародних організацій та дипломатичних представництв іноземних держав, що «рішуче засудили насилля, здійснене українською владою проти мирних громадян України й інших країн в Києві та інших містах України».

У заяві наголошується, що «останні події довели, що правлячий режим, очолюваний Віктором Януковичем і Партією регіонів, втратив зв’язок з народом, діє не в його інтересах, вдається до насилля та виправдовує кровопролиття мирних громадян». Тому черкаські неурядові організації вважають, що «співробітництво громадянського суспільства України з режимом, який практикує насилля та залякування мирних громадян, неприйнятним».

Підписанти заявляють про свій вихід з усіх консультативно-дорадчих органів при органах виконавчої влади і припинення інших форм співпраці - до зміни влади і повернення України на шлях демократичного розвитку й європейської інтеграції, та закликають інших громадських активістів вчинити аналогічно.

Також громадськість вимагає від голови ОДА

- припинити залучення бюджетних працівників на мітинги та заходи що організовує Партія Регіонів, використання бюджетних ресурсів для організації таких заходів провести розслідування та покарати винних у розгоні зібрання на підтримку ЄС та знесенні наметів на Соборній площі 24 листопада, відшкодувати вартість пошкодженого міліціянтами майна громадських діячів.

  - підкріпити своє оприлюднене "щире обуреня подіями, які відбулися вночі на Майдані Незалежності" діями, та не встановлювати ялинку від Облдержадміністрації, утриматись від проведення розважальних заходів на Соборній площі

- головній політичній площі області (вперше ялинка на цій площі була встановлена владою під час "помаранчевої" революції для блокування проведення на ній Майдану, ганебна практика продовжується до цього дня, коли під виглядом організації всіляких свят фактично скасовується право громадян на проведення мирних зібрань).

Виконавчому комітету міської ради

- звернутись до суду наряду з іншими громадськими організаціями партіями та громадянами щодо скасування постанови суду про заборону проведення мирних зібрань на ключових площах міста до 25 січня 2014.

procherk.infoГОРОСКОП:
Loading...
РЕКОМЕНДУЕМ САЙТ:


...