Избранное На главнуюНа главную

НОВОСТИ :: СОБЫТИЯ :: КОММЕНТАРИИ

У Черкасах почали працювати новорічні ярмаркиЗ 10 грудня 2013 до 13 січня 2014 року в Черкасах по вул. Смілянській, 33 діятиме новорічний ярмарок. Це передбачено рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради (від 04.12.2013 № 1354 «Про проведення новорічного ярмарку»). 

За словами директора департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірини Удод, для участі у ярмарку (роботу якого організовує КП «Черкаські ринки») залучаються суб’єкти господарювання, які будуть здійснювати торгівлю товарами новорічної тематики, кондитерськими виробами, фруктами та новорічними ялинками.

Крім того, на території міста ялинкову продукцію суб’єкти господарювання зможуть реалізовувати на сільськогосподарських ярмарках, організованих комунальним підприємством «Черкаські ринки», за адресами:

- по вул. 30-річчя Перемоги, 4;

- по вул. Гагаріна, 61;

- по вул. Онопрієнка біля будинку № 2;

- на розі вулиць Толстого та Горького;

- на розі вулиць Руставі та Тараскова;

- по вул. Петровського біля будинку № 158;

- площа 700-річя міста.

Ярмарки працюють щоденно (на площі 700 річчя міста – щоп’ятниці та щонеділі) з 8.00 до 19.00 години. Термін дії ярмарків – до 31 грудня 2013 року, зазначають у прес-службі Черкаського міськвиконкому.ГОРОСКОП:
Loading...
РЕКОМЕНДУЕМ САЙТ:


...