Избранное На главнуюНа главную

НОВОСТИ :: СОБЫТИЯ :: КОММЕНТАРИИ

Обласна влада відкрила «гарячу лінію» для допомоги кримчанамГолова Черкаської обласної державно адміністрації Юрій Ткаченко закликав черкащан, які мають можливість надати допомогу постраждалим від російської окупації кримчанам, звертатися до обласної влади.

«Якщо у вас є можливість надати їм місце для тимчасового проживання, допомогти з їжею або у будь-який інший спосіб, звертайтеся за телефонами обласної «гарячої лінії», запровадженої для підтримки сімей з території Криму та Севастополя: (0472) 45-32-14, (0472) 36-11-13, (0472) 32-23-57», – йдеться у зверненні.

«Сьогодні на долю українського народу випало багато випробувань. Останні події у Криму змусили деяких наших співвітчизників, які почувають себе в небезпеці на рідній землі, покинути домівки, та переїжджати до інших регіонів. Звертаюся до усіх черкащан з проханням не залишатися осторонь та не бути байдужим до подій на півострові, проявити свою сердечність та при можливості допомогти переселенцям з Автономної Республіки Крим і міста Севастополя», – звертається до черкащан Юрій Ткаченко.ГОРОСКОП:
Loading...
РЕКОМЕНДУЕМ САЙТ:


...